Robotická rehabilitace,

sofistikovaná možnost

péče o pacienty


ZJISTIT VÍCE

Využití robotických systémů

Robotická rehabilitace pomáhá pacientům s motorickým postižením v důsledku mnoha různých zdravotních potíží. Je vhodná pro pacienty se získaným poškozením mozku, po poškození míchy a selektivního poškození periferního nervu s následně omezenou funkcí končetiny.
Konkrétně se jedná o pacienty s Parkinsonovou chorobou, roztroušenou sklerózou, dětskou mozkovou obrnou, akutním poraněním míchy (SCI), traumatickým poraněním mozku (TBI), u ortopedických a traumatických případů, u spastických pacientů, paraplegiků a kvadruplegiků a v neposlední řadě u pacientů po cévní mozkové příhodě.

youtube-icon

staňte se našimi fanoušky a sledujte novinky v Rehasportu

kontaktujte nás

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme na uvedených telefonních číslech, případně na emailu.

Po telefonické dohodě je možná osobní konzultace v našem centrálním distribučním skladu v Čestlicích u Prahy.

Fakturační adresa

Rehasport trade s.r.o.
Obchodní 107
251 01 Čestlice

Kanceláře

Rehasport trade s.r.o.
Okrasná 116
103 00 Praha 10 - Benice

Robotická rehabilitace je mladým oborem, ale zato velmi rychle se vyvíjejícím. Po téměř třiceti letech praktického používání více či méně složitých systémů, přicházejí na trh stále více zdokonalované přístroje. Výkonost, možnosti různých měření, přesné naprogramování odporu, možnosti vizuální a hlasové stimulace, to vše dělá z těchto systémů nepostradatelné pomocníky v péči o pacienty s nutností neurorehabilitační péče.